Potraga za istinom se nastavlja...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Potraga za istinom se nastavlja...

Beskrajna ljubav jedina je istina, sve ostalo je opsjena
 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Nova Zemlja - Eckhart Tolle

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Elm222
Putnik ka svijesti
Elm222


Broj postova : 8
Join date : 17.04.2010
Age : 30

Nova Zemlja - Eckhart Tolle Empty
PostajNaslov: Nova Zemlja - Eckhart Tolle   Nova Zemlja - Eckhart Tolle Icon_minitimesri tra 21, 2010 12:02 am

Ne sumnjam da ste već čuli za autora i iskreno preporučam svima ovu knjigu... Ja sam link našao na našoj grupi 'Pokušali su...' i nije mi se baš dalo ić vidit šta je to, ali jako mi je drago da sam ipak skinuo i poslušao knjigu (u audio formatu je, možete probat potražit i pdf) jer je toliko istinita i ističe istinsku vrijednost bića, iznimno pomaže prepoznati ego, lažno 'ja' i pomaže vam prepoznati istinsku sreću koja je zapravo dio svih nas samo se krije iza debele fasade našeg egoističnog identificiranja sa svime materijalnim...
Ova verzija je u zvučnom formatu na srpskom jeziku, ali vjerujte, može se savršeno razumjeti...

Moje iskustvo slušanja je ništa osim pozitivno i fenomenalno, količina svijesti koju nudi knjiga je tolika da ju možete primjeniti na svaki segment života, a i mp3 format je vrlo praktičan (ja ju imam na mp3 playeru i nikad mi nije dosadno tongue) jer se može puno lakše koncentrirati slušajući nego čitajući... Evo, stvarno sam oduševljen knjigom, a nisam ju još ni poslušao do kraja Smile

http://www.esnips.com/web/ECKHARTTOLLE-NOVAZEMLJAmp3audiobook/?refresh=1
[Vrh] Go down
children of the sun
Putnik ka svijesti
children of the sun


Broj postova : 17
Join date : 20.04.2010

Nova Zemlja - Eckhart Tolle Empty
PostajNaslov: Re: Nova Zemlja - Eckhart Tolle   Nova Zemlja - Eckhart Tolle Icon_minitimesri tra 21, 2010 1:53 am

[Vrh] Go down
the0bserver
Putnik ka svijesti
the0bserver


Broj postova : 30
Join date : 17.04.2010
Age : 40
Lokacija : Rijeka

Nova Zemlja - Eckhart Tolle Empty
PostajNaslov: Re: Nova Zemlja - Eckhart Tolle   Nova Zemlja - Eckhart Tolle Icon_minitimesri tra 21, 2010 2:10 am

Hvala na trudu oboma. A sto se tice samog Eckarta, nema se tu puno sto reci, covjek zna znanje i zato ga i vrijedi saslusati jer je on jedan od onih, koji kada pricaju definitivno treba slusati.
[Vrh] Go down
https://potragazaistinom.forumcroatian.com
Exodus
Putnik ka svijesti
Exodus


Broj postova : 3
Join date : 20.04.2010
Age : 39
Lokacija : Zaprešić

Nova Zemlja - Eckhart Tolle Empty
PostajNaslov: Re: Nova Zemlja - Eckhart Tolle   Nova Zemlja - Eckhart Tolle Icon_minitimesri tra 21, 2010 10:27 pm

Vec duze vrijeme mislim o toj knjizi i nekako me stalno prati, a nikako da je procitam. Cak sam i jucer bio u knjiznici sa kolegicom i još sam pitao za knjigu, a nisam je posudio. Mislim da je vrijeme.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Nova Zemlja - Eckhart Tolle Empty
PostajNaslov: Re: Nova Zemlja - Eckhart Tolle   Nova Zemlja - Eckhart Tolle Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Nova Zemlja - Eckhart Tolle
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Potraga za istinom se nastavlja... :: DOWNLOAD MATERIJAL i rasprave o istim :: Knjige-
Forum(o)Bir: