Potraga za istinom se nastavlja...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Potraga za istinom se nastavlja...

Beskrajna ljubav jedina je istina, sve ostalo je opsjena
 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 David Icke - Priče iz vremenske Omče

Go down 
Autor/icaPoruka
children of the sun
Putnik ka svijesti
children of the sun


Broj postova : 17
Join date : 20.04.2010

David Icke - Priče iz vremenske Omče Empty
PostajNaslov: David Icke - Priče iz vremenske Omče   David Icke - Priče iz vremenske Omče Icon_minitimesub tra 24, 2010 4:24 am

Najopsežniji izvještaj o globalnoj zavjeri ikad napisan i sve što morate
znati da biste bili istinski slobodni

Kao i uvijek dosad, i ovu sam knjigu napisao da bude zaokru žena cjelina, pa od čitatelja ne zahtijeva da je pročitao moje druge knjige kako bi mogao pratiti informacije i koncepte o kojima govorim u ovoj. Posebno je to važno danas kada tako velik broj ljudi pod hitno treba shvatiti kuda ovaj svijet ide, tko ga vodi i kojem cilju. Knjigu sam strukturirao na način da istraži različite razine globalne zavjere i manipulacije našom realnošću u ovoj iluziji koju ja nazivam Matrix. Otkrivanje iluminatskog plana uglavnom je usredotočeno na 'svijet' pet osjetila, imena, datume, mjesta, položaj ljudi u kozmičkoj 'igri'. U ovoj ćete knjizi pronaći mnogo od navedenoga, pose bno s obzirom na invaziju na Irak i fabriciranje 'rata protiv terorizma'. To je važna informacija, međutim ono što se događa daleko to nadilazi.

Kako bismo razumjeli nacrt i pozabavili se njegovim izražava njem unutar pet osjetila moramo shvatiti iz čega i odakle sve proistječe. Stoga sam knjigu podijelio na četiri dijela kako bih opisao različite razine manipulacije i nadzora, te na koji su način oni međusobno povezani. Glavni je naglasak stavljen na prirodu stvarnosti i na to kako ju mi stvaramo, budući da će nas to znanje osloboditi. Jednom kada shvatimo kako igra funkcionira i na koji način nama manipuliraju da bismo pro glasili vlastiti zatvor, imamo mogućnost osloboditi se tih okova samoobmane.

David Icke - Priče iz vremenske Omče Download Link
[Vrh] Go down
 
David Icke - Priče iz vremenske Omče
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» David Icke - ... i istina će vas osloboditi
» David Icke - Beskrajna ljubav jedina je istina

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Potraga za istinom se nastavlja... :: DOWNLOAD MATERIJAL i rasprave o istim :: Knjige-
Forum(o)Bir: