Potraga za istinom se nastavlja...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Potraga za istinom se nastavlja...

Beskrajna ljubav jedina je istina, sve ostalo je opsjena
 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Imunološki sustav

Go down 
Autor/icaPoruka
the0bserver
Putnik ka svijesti
the0bserver


Broj postova : 30
Join date : 17.04.2010
Age : 40
Lokacija : Rijeka

Imunološki sustav Empty
PostajNaslov: Imunološki sustav   Imunološki sustav Icon_minitimepon tra 19, 2010 12:06 pm

Vidim da dosta ljudi, skaće iz jednog spasa ka drugome i nisu dovoljno educirani od strane naseg zdrastva ili zdrastvo ne zeli da budemo educirani, no kako god evo malo informacija pa bilo bi mi drago da pročitate, na kraju krajeva vaše zdravlje je u pitanju...

Što je imunološki sustav?


To je jedna komplexna "mašina" koja ima zadatak da vas brani od unutarnjih prijetnji vašem organizmu, no to svi znamo nadam se. No njena funkcija ovisi o vašem stanju i raspodjeli energije.

Kakvo stanje?


Ovako ljudsko bice moze osjetiti dvije glavne emocije a to su ljubav i strah, sve ostale se granaju iz njih, dokazano.
Kada ste vi u stanju ljubavi tj. imate takvo uvjernje percepcije (o tome cemo malo kasnije) da se vaše tijelo nalazi u stanju rasta jer jubav potice rast organizma, tj. okolina di se organizam osjeća sigurno i voljeno, sva vaša krv ce biti u utrobi koja je zaduzena za rast i razvoj, posto se tu nalazi i imunološki sustav on ce također raditi punim kapacitetom a njegove potrošnje energije su velike, negdje oko 3/5 ukupne energije odlazi samo na njega.
No sta se dogadja kada ste u stanu straha...
Kad ste u stanju straha, stresa, onda vasa krv iz utrobe ide u vase udove, jer ste spremni za bijeg i bježanje, spremni ste da se branite. Vasi udovi dobijaju krv ali zato vasa utroba sada nema krvi, i u stanju ste odbrane ali pazite sad, od vanjskih faktora onoga sto vaše uvjerenje vam daje za vidjeti, i vas imunološki sustav koji je takodjer dio utrobe ne dobiva energiju za rad, znači ne radi na onoj efikasnosti na kojoj je bio u stanju ljubavi, jer vanjska je prijetnja i vas mozak odlucuje da je to opasnije nego unutarnja.
To ovako se nešto odigrava, vasem sustavu je potrebna voda, mozak kaze vasim udovima da se pocnete kretati i traziti vodu, vidite izvor i krenete prema njemu, no na putu vam se nadje lav i tada sami sebi kažete"ma jebes vodu bježim ja odavde" i sustav reagira na ono sto vidite i koje uvjerenje o tome imate i tada dolazi do stanja straha. Ono sto se onda dogadja je da sve oni virusi i bakterije koji su u vama, da vam razjasnim jos nesto prije krenemo dalje, nitko od nas ne pokupi prehladu ili nesto slično, vecina tih zaraza je vec u nama ali zbog imunoloskog sustava bivaju potisnute, tako kad taj sustav ne radi na max učinkovitosti sve te zaraze i bolesti vode kolo, kako se kaze u narodu, u nasem tijelu.

To su dvije osnovne funkcije nasih organizama rast i razvoj ili odbrana.
Obje ne mogu biti aktivne u isto vrijeme i osnovna shema je da se odbrana koristi samo u nuzdi, ali kada imate stalno strah sta mislite di ce vasa krv iz utrobe biti?....

Nadam se da pratite pa cemo sada objasniti pojam uvjernje i percepcija i kako to ono utjece na nas sustav, jer vjerute mi veoma je važno.


Percepcija i uvjernje...



Percepcija je ono sto vidite,osjetitite,čujete, njuisite,okusite, točnije sve ono sto vam vasih pet osjetila moze reći.
Vase uvjerenje kao sto i riječi kazu je ono sto vi vjerujete da je istina a što vam tih pet osjetila govore. No tu postoji jedan trik koji na zalost mnogi ne vide a neki to itekako koriste, a to je da uvjernje može i nemora biti točno. Što vam to govori? Pa uzmite samo primjer danasnjeg svijeta di se po televizijama vrte tri glavne riječi rat, terorizam, bolesti, sta mislite kako to utjče na ono sto vam vaša precepcija daje na uvid i kakvo ce te uvjerenje steći povodom toga.... STRAH, da to je ono što uništava vas i zbog čega mnogi oboljevaju od dijabetisa, rakova, i raznih drugih bolesti koje su vec u nama ali nisu aktivne a aktivira ih nase uvjernje koje se odnosi na perceciju onoga sto vidimo u okolini.

Stoga dolazimo do zaključka da vas imunoloski sustav ne treba nikakve dodatne poticaje da radi osim ljubavi i onoga sto vase uvjrenje vam govori, i sto je najgore svaka tableta koju uzmete spriječava rad vašeg imunološkog sustava da se bori jer time mu narušava funkciju jer njega potiskuje ne da mu da skupi informacije o bolesti nego tableta to riješava umjesto njega i sta mislite sta se dogodi kad opet taka ista bolest naleti, dali će vaš sustav biti spreman ili će i dalje čekati tabletu ?

Zato vas upozoravam pazite što uzimate i kako jer, svaki "lijek" nije lijek nego dizajniran samo s jednom svrhom a to je da vam da uvid da ste sigurni kako bi nesmetano narušavao vas imunološki sustav u svojoj funkciji, di nakraju i najmanja i najbezlazenija bolest će da vas pokosi ko smrtonosac...

Na kaju ja vam mogu svjedočiti svojim zdravljem di se nisam prehladio jos od 13 godine kada sam dosao do ovih informacija koje vama prezentiram, nikad nešto slomio a ruku na srce padao sam s visina s koji bi nekima se sledila krv, nikad rana se inficirala, nikad prolio litre krvi nakon ozljede a nikad izbjegavao drustvo jer su prehladjeni ili imaju neku bolest....


Sve ovo što sam vam i sam objasnio možete naći u raznim knjigama i znanstvenim vjesnicaima diljem interneta, no navest ću vam jednu knjigu i jednu legendu nove bijologije a to je Dr. Bruce Lipton s čijim radom sam dosao u kontakt prije nekih 11 godina a njegovanova knjiga Biologija vjerovanja je nešto sto ce vam dati sasvim novi uvid u ono što vidite oko sebe, promjeniti pogled na život i pomoći vam da svatite neke fundamentalne stvari u kojima je bilogija bila u krivu ili je netko tio da bude u krivu, no sve u svem hvala sto ste procitali ovo i nadam se da ce vam pomoci u daljnem životu jer meni je... na kraju evo vam link za knjigu koja je na hrvatskome pa tako da je lakše i onima koji nisu s engleskim na ti. Do sljedećeg susreta puno pozdrava Smile
[Vrh] Go down
https://potragazaistinom.forumcroatian.com
 
Imunološki sustav
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Potraga za istinom se nastavlja... :: ONO ŠTO SE KRIJE OD NAS... :: Biologija-
Forum(o)Bir: