Potraga za istinom se nastavlja...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Potraga za istinom se nastavlja...

Beskrajna ljubav jedina je istina, sve ostalo je opsjena
 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Održivači NORMI

Go down 
Autor/icaPoruka
the0bserver
Putnik ka svijesti
the0bserver


Broj postova : 30
Join date : 17.04.2010
Age : 40
Lokacija : Rijeka

Održivači NORMI Empty
PostajNaslov: Održivači NORMI   Održivači NORMI Icon_minitimened tra 25, 2010 4:50 pm

Mnogim ljudima ce biti smijesno kada vide ovce kako ih se voza amo tamo i reci, vidi jesu glupe. No istina je da ljudsko krdo, da to smo postali, je nadislo i ovce u tom segmentu jer mi nemamo psa ovcara, njega smo se rijesili i sada se međusobno kontroliramo, međusobno unosimo strah jedni drugima. Radimo ono što upravo ONI zele. Prakticki biti drugacji je postalo zlocin, svi koji su drugaciji od NORME, su ismijavani ili osuđivani. Tako dragi moji njih nekoliko kontrolira cijeli svijet vec tisucama godina jer ako zelis nesto kontrolirati dovoljno je samo postaviti NORME u drustvo, edukacijski sustav tome prilagoditi, medije ubaciti u to, religije, u biti navesti ljude da misle da je to zivot. Tako ljudi, ljudskog krda od rođenja pa do smrti rade u krugu tih NORMI jer misle da je to realnost...

Onda dolazimo do mišljenja drugih na ono sto smo mi, jer prakticki to je sto nas drzi unutar tih normi i svi ti ljudi kojih se bojimo sto ce misliti su postali ti koji određuju te norme poslije, ti isti ljudi koji su bili ograniceni tim samim normama su postali kreatori samih normi. Tada postaje jasno zasto se ovaj svijet odrzava ovakvim jer zatvorenik postaje zatvorski strazar. Postaje kristalno jasno zasto nasa percepcija je tako ogranicena jer u skoli nas uce ti isti ljudi koji su ograniceni, u medicini su ti isti ljudi koji su ograniceni, svaki aspekt drustva je set NORMI koje se prakticki samoodrzavaju, jer ih mi podupiremo...
[Vrh] Go down
https://potragazaistinom.forumcroatian.com
 
Održivači NORMI
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Potraga za istinom se nastavlja... :: KADA SVIJEST GOVORI :: Razmišljanja-
Forum(o)Bir: