Potraga za istinom se nastavlja...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Potraga za istinom se nastavlja...

Beskrajna ljubav jedina je istina, sve ostalo je opsjena
 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Ljubav, osjećaji...

Go down 
Autor/icaPoruka
the0bserver
Putnik ka svijesti
the0bserver


Broj postova : 30
Join date : 17.04.2010
Age : 40
Lokacija : Rijeka

Ljubav, osjećaji... Empty
PostajNaslov: Ljubav, osjećaji...   Ljubav, osjećaji... Icon_minitimepet tra 23, 2010 12:29 am

...Toliko godina je prošlo a taj pogled me i dalje prati, bio je poput solarne baklje, spreman da uništi sve i opet nježno na mome licu da završi, dajući mi osjećaj voljenosti, mjesta negdje gdje moja duša se osjeća ugodno a srce šiva rane, oh kako je samo ugodno.... No tvoje oči su tek početak jer one su samo prvo što sam zapazio na tebi, taj govor tijela, ti dodiri nježnosti prosuti po mome tijelu, uzdasi koji još i danas čujem kad povjetarac blago se digne i donese sve tvoje mirise. A kako da zaboravim te usne pune strasti, poput blage proljetne kiše koju s nestrpljenjem iščekujem, nadam se i umirem...umirem za poljupcem tim sto tako moje tijelo opija, odnosi u san, mijesto di bol nema značenja a tuga je ostavljena na ulaznim vratima srca tvog. Dolazim ja tamo, u taj san, svijet sam već zaboravio jer samo vidim zagrljaj taj, okrećem se, gledam, tražim ali nema nikoga, on je meni namjenjen, svaćam, razumijem tu požudu što je tu nadohvat ruke, život što mi ga daješ, da li je ovo sve san...
[Vrh] Go down
https://potragazaistinom.forumcroatian.com
 
Ljubav, osjećaji...
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Ljubav i strah
» David Icke - Beskrajna ljubav jedina je istina

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Potraga za istinom se nastavlja... :: KADA SVIJEST GOVORI :: Pjesme, poezija...-
Forum(o)Bir: